Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvrasje në Reçicë të Vogël

Vetëvrasje në Reçicë të Vogël

24 nëntor-Trupin e pajetë e ka gjetur bashkëshortja e tij, e cila ka vërejtur se diçka nuk është në rregull pas largimin të XH.R, I cili ka gënjyer familjarët se do të shkojë të pushojë ndërkohë që ai nuk është kthyer më për të ngrënë.

-Një 55 vjeçar nga Reçica e Vogël, sot para ditë ka bërë vetëvrasje me varrje në litar në nënkulmin e pullazit të shtëpisë. Trupin e pajetë e ka gjetur bashkëshortja e tij, e cila ka vërejtur se diçka nuk është në rregull pas largimin të XH.R, I cili ka gënjyer familjarët se do të shkojë të pushojë ndërkohë që ai nuk është kthyer më për të ngrënë. Sipas policisë së Tetovës, personi në fjalë një kohë të gjatë është përballur me devijimi psigjike dhe ka tentuar të bëjë vetëvrasje. Policia ka bërë të ditur se në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune dhe trupi I është dorëzuar familjes për varrim.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *