Home / Sport / Xhemajli: Përvoja ishte në anën e Bajernit

Xhemajli: Përvoja ishte në anën e Bajernit

“Bajern është një nga ekipet më të mira. Ne kemi luajtur mirë për 20 minuta, e më pas kemi vuajtur dhe ata shënuan tre gola. Tani në duhet të përmirësojmë gabimet e bëra në këtë ndeshje. Përvoja ishte në anën e Bajernit”, ka thënë Xhemajli.

Mesfushori shqiptar i Napolit, Blerim Xhemjali, pas humbjes se skuadrës së tij ndaj Bajern Munihut, ka thënë se përvoja ishte në anën e “bavarezëve”.

Bajern Munih mbrëmë në “Alianz Arena”, mundi Napolin prej 3:2, në kuadër të fazës së grupeve.

“Bajern është një nga ekipet më të mira. Ne kemi luajtur mirë për 20 minuta, e më pas kemi vuajtur dhe ata shënuan tre gola. Tani në duhet të përmirësojmë gabimet e bëra në këtë ndeshje. Përvoja ishte në anën e Bajernit”, ka thënë Xhemajli.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *