Home / Sport / Bayern Mynih me sponsor të ri

Bayern Mynih me sponsor të ri

Kompania e madhe ruse sipas agjencisë së lajmeve “Interfax” që citon burime të sigurta, është gati të sponsorizojë bavarezët dhe për këtë arsye administratori i deleguar i kompanisë Alexei Miller është takuar me drejtuesit e Kampionëve gjermanë Karl-Heinz Rummenigge e Uli Hoeness.

Gjigandi rus i gazit, Gazprom mund të sponsorizojë Bayernin e Mynihut. Kompania e madhe ruse sipas agjencisë së lajmeve “Interfax” që citon burime të sigurta, është gati të sponsorizojë bavarezët dhe për këtë arsye administratori i deleguar i kompanisë Alexei Miller është takuar me drejtuesit e Kampionëve gjermanë Karl-Heinz Rummenigge e Uli Hoeness.

Gazprom sponsorizon skuadrën e Zenitit në Rusi dhe Schalke 04 ku kjo e fundit përfiton 14 mln Euro në sezon nga ky bashkëpunim.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *