Home / Sport / Gotze: Preferoj Realin ose Barcën

Gotze: Preferoj Realin ose Barcën

Për 19 vjeçarin e Dortmundit në garë janë shumë top-klube sidomos angleze, mirëpo ai vet ka thënë se preferon transferimin në Spanjë.

Ylli i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka thënë se ai preferon transferimin te dy gjigantët spanjollë, Real Madridi ose Barcelona.

Për 19 vjeçarin e Dortmundit në garë janë shumë top-klube sidomos angleze, mirëpo ai vet ka thënë se preferon transferimin në Spanjë.

“Preferoj të transferohem në Spanjë. Më pëlqen Real Madridi dhe Barcelona”, ishin fjalët e Gotzes për Bild.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *