Home / Sport / Kevin-Prince:Jam shumë mirë në Milan

Kevin-Prince:Jam shumë mirë në Milan

Boateng dha një tjetër deklarat për Corriere dello Sport,ku bisedoi për të ardhmen e tij me fanellën rossonere.

“Unë aktualisht jam shumë mirë në Milan,kam një kontratë edhe për katër vjet tëtjera dhe jam në një klub të madh dhe kompani te madhe.Milano është një qytet fantasik,i modës,unë e dua këtë fushë.Këtu në Itali është ushqimi më i mirë në botë,kur erdha dhe shijova ushqimin këtu,thashe se ky do të jetë destinacioni im”,përfundoi KPB 27

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *