Home / Lajme / Maqedoni / Thaçi sonte në Televizionin Koha

Thaçi sonte në Televizionin Koha

12 dhjetor-Sonte me fillim në orën 21.40, në emisionin “Mejdani” në Televizionin Koha, I ftuar është Lideri I Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi.

Sonte me fillim në orën 21.40, në emisionin “Mejdani” në Televizionin Koha, I ftuar është Lideri I Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi.

Zhvillimet e fundit në skenën politike shqiptare, zgjedhjet në Saraj, kaolicionimi me Rilindjen Demokratike Kombëtare të udhëhequr nga Rufi Osmani, integrimi i vendit në BE dhe NATO, kontesti I emrit me Greqinë, do të jenë tema të këtij emisioni I cili realizohet drejtpërdrejtë në studion e Televizionit Koha-Tetovë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *