Home / Sport / Cavani e eliminon Interin!

Cavani e eliminon Interin!

Të dy golat u shënuan në pjesën e dytë dhe të dy mbanin një autor,Edinson Cavani.

Cavani me dy golat e tij e ka eliminuar Interin nga Kupa e Italisë.

Të dy golat u shënuan në pjesën e dytë dhe të dy mbanin një autor,Edinson Cavani.

Ishin minutat 50 dhe minuta 90 (shtesë) kur Cavani realizoi dy golat e tij një prej të cilëve nga pika e bardhë.

Me këtë fitore Napoli shkon në gjysmë finale të këtij evenimenti.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *