Home / Sport / Guardiola, deklaratë kontraverse pas takimit!

Guardiola, deklaratë kontraverse pas takimit!

“Nuk është normale që ne jemi duke fituar shumë shpesh këtu. Disa lojtarët më kanë thënë mua për Pepen. Kjo do të shihet në television. Unë nuk e kam parë se çfarë ka ndodhur”, tha Guardiola pas takimit.

Pep Guardiola ka dhënë një deklaratë mjaftë kontraverse pas takimit duke thënë se ajo çfarë ka bërë Pepe në këtë takim do të shihet shumë në television dhe duke provokuar Real Madridin duke thënë se nuk është normale që ata nuk kanë pësuar humbje për një kohë të gjatë në Bernabeu.

“Ne kemi luajtur vetëm gjysmën e garës, ne kemi luajtur kundër njërit ndër klubet më të mira në botë”.

“Të gjithë ata që luajnë te Real Madridi luajnë në nivel të lartë. Altintop ka luajtur mirë”.

“Nuk është normale që ne jemi duke fituar shumë shpesh këtu. Disa lojtarët më kanë thënë mua për Pepen. Kjo do të shihet në television. Unë nuk e kam parë se çfarë ka ndodhur”, tha Guardiola pas takimit.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *