Home / Sport / Pandev: Nuk kthehem te Interi

Pandev: Nuk kthehem te Interi

”Nuk rikthehem te Interi ose qëndroj në Napoli ose shkoj në ndonjë klub jashtë Italisë”, ka thënë Pandev.

Sulmuesi i maqedonas i Napolit edhe një herë ka përsëritur se njëher nuk e ka ndërmend të largohet nga klubi i aktual i tij ,por në qoft se ai vendos të largohet do të shkoj në ndonjë kampionat tjetër .

Ai kësaj radhe ka postuar në Twitter duke thënë:”Nuk rikthehem te Interi ose qëndroj në Napoli ose shkoj në ndonjë klub jashtë Italisë”.

“Objektivi im i parë është të luaj në Spanjë,dhe e di se mua më dëshiron Sevilla”,postoi Pandev në Twitter.

Javë më parë Pandev bëri një incident me trajnerin Mazzari pasi ai e kishte nxjer nga loja,dhe flitej se pas incidentit ai do të kthehet te skuadra Interit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *