Home / Lajme / Botë / Rihanna për pak sa nuk rrahet me të dashurën e Kris Brounit

Rihanna për pak sa nuk rrahet me të dashurën e Kris Brounit

27 janar-Kur Rihana shkoi për t’u përshëndetur me Krisin, Karrueche ia ndërpreu rrugën. Filluan ashpër ta “nderojnë” njëra-tjetrën me fjalë fyese dhe të shtyhen. Fjalosjen e ndërprenë truprojat e Rihanës të cilët e larguan nga Karreuche dhe miqtë e saj.

Si duket ylli nga Barbadosi pas pushimeve në Havai është kthyer furishëm në jetën e shoubizit. Ajo kaloi një vit të suksesshëm në karrierën e saj muzikore, por kjo nuk mund të thuhet edhe për jetën e saj private, gjegjësisht lidhjet e saj.

Këngëtarja Rihanna ishte në të njëjtin klub nate në Los Angeles, ku ishte edhe ish i dashuri i saj Kris Broun me të dashurën e tij të re Karrueche Tran.

Kur Rihana shkoi për t’u përshëndetur me Krisin, Karrueche ia ndërpreu rrugën. Filluan ashpër ta “nderojnë” njëra-tjetrën me fjalë fyese dhe të shtyhen. Fjalosjen e ndërprenë truprojat e Rihanës të cilët e larguan nga Karreuche dhe miqtë e saj.

Mediat amerikane ditë më parë raportuan se Rihana ka tashmë një vit që fshehtas po takohet me reperin Kris Broun, duke u bazuar në burime të afërta me këngëtaren, por edhe vetë ylli nga Barbadosi në profilin e saj në Tuitter kishte ‘kritikuar’ reperin amerikan se ai po e tradhtonte të dashurën e saj me të.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *