Home / Lajme / Maqedoni / Shtetasja e Maqedonisë me 246 km/h ndalohet në Kroaci

Shtetasja e Maqedonisë me 246 km/h ndalohet në Kroaci

3 janar-Emigrantja që nënvizohet se është shqiptare po udhëtonte drejt Maqedonisë duke u kthyer nga Zvicra me makinën e saj me targa zvicerane. Ajo kishte dyfishuar shpejtësinë e makinës nga 130 sa ishte lejuar në 246 kilometra në orë.

Për shkak të shpejtësisë prej 246 km/h në autostradën A3 në Kroaci, emigrantja nga Maqedonia me makinën e saj Porshe ka paguar gjobën prej 1 mijë euro dhe ndalesë njëvjeçare në Kroaci.

Emigrantja që nënvizohet se është shqiptare po udhëtonte drejt Maqedonisë duke u kthyer nga Zvicra me makinën e saj me targa zvicerane. Ajo kishte dyfishuar shpejtësinë e makinës nga 130 sa ishte lejuar në 246 kilometra në orë.

Policia kroate e komunikacionit mezi ka arritur që të ndalojë shoferen e cila ka arritur që të ndalohet në afërsi të Nova Gradishka

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *