Home / Lajme / Maqedoni / Sinan Vllasaliu 15 mijë euro për 4 orë këndim

Sinan Vllasaliu 15 mijë euro për 4 orë këndim

5 janar-
Këto janë shifra marramendëse që përfiton estrada shqiptare nëpër ngjarjet dhe organizime të tilla për shënimin e festave dhe ahengjet e mbrëmjet e organizuar nëpër restorantet dhe diskotekat jashtë vendit.

Sa fituan këngëtarët që kënduan natën e ndërrimit te viteve. Ketë temë e kishte “Prive” në Klan Kosova dhe sipas tyre ishte Sinan Vllasaliu qe ishte me i paguari me 15000 euro për 4 orë këndim në “Golden” Prishtinë, pas ti vjen Labi me 12 000 euro po në të njëjtin restorant, Adelina Ismaili me 10 000 ne diasporë, Xeni me 8 000 etj.

Këto janë shifra marramendëse që përfiton estrada shqiptare nëpër ngjarjet dhe organizime të tilla për shënimin e festave dhe ahengjet e mbrëmjet e organizuar nëpër restorantet dhe diskotekat jashtë vendit.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *