Home / Lajme / Maqedoni / Aksidentohet në Itali, vdes 25 vjeçari nga fshati Bozovcë

Aksidentohet në Itali, vdes 25 vjeçari nga fshati Bozovcë

18 shkurt-Për asrsye deri tash të panjohura vetura e tij është përplasur me një kamion. Ekipe të zjarrfikësve kanë arritur ta nxjerin trupin e të ndjerit nga vetura por mjekët kanë konstatuar vdekjen.

Një i ri nga Bozovca e Tetovës është aksidentuar shumë rëndë gjatë ditës së djeshme në afërsi të Ponte Rio Valtopina në Itali dhe ka gjetur vdekjen në vendin e aksidentit.

Bëhet fjalë për 25 vjeçarin Shafi Ramadanin i cili ka jetuar në Nocera Umbra në Itali.

Për asrsye deri tash të panjohura vetura e tij është përplasur me një kamion. Ekipe të zjarrfikësve kanë arritur ta nxjerin trupin e të ndjerit nga vetura por mjekët kanë konstatuar vdekjen.

Familja e të ndjerit në Bozofcë është informuar sot në mëngjes për rastin dhe banorë të këtij fshati menjëher janë aktivizuar për pastrimin e rrugëve nga bora.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *