Home / Sport / Barcelona: Nuk na intereson Van Perseie

Barcelona: Nuk na intereson Van Perseie

”Jam i afërt me mediat por nuk ka asgje serioze për Van Persien dhe këtë jau garantoj.Tani nuk na intereson merkato por na intereson vetëm futbolli në fushë ku jemi në garë në tre fronte’.

Zëvendës presidenti i Barcelones Maria Bartomeu ka thënë se skuadras Kataluanse nuk i intereson sulmuesi Holandez Robin Van Persie

”Jam i afërt me mediat por nuk ka asgje serioze për Van Persien dhe këtë jau garantoj.Tani nuk na intereson merkato por na intereson vetëm futbolli në fushë ku jemi në garë në tre fronte’.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *