Home / Lajme / Rajon / Dejvid Bekam zgjedhet sportisti më me stil

Dejvid Bekam zgjedhet sportisti më me stil

22 shkurt-Futbollisti i famshëm në ceremoninë për dhënien e çmimit u shfaq i shoqëruar nga fëmija më i vogël Kruz, me të cilin u ngjit në skenë dhe u falënderua për çmimin. Përndryshe, Bekam rregullisht merr bijtë e tij me vete në ngjarje të ndryshme, më çka ai konfirmon atë që ka thënë kohët e fundit, që fëmijët e tij gjithmonë janë në rend të parë.

Dejvid Bekam së bashku me djalin e tij, Kruz, mori çmimin e sportistit të veshur më së miri, i cili kësaj radhe iu dha në manifestimin e fëmijëve “Cartoon Network Hall Of Game Awards”.

Bekam mori çmimin nga adhuruesit e televizionit që transmeton filma vizatimorë “Cartoon Network”, dhe për të votuan publiku deri në 17 vjeç.

Futbollisti i famshëm në ceremoninë për dhënien e çmimit u shfaq i shoqëruar nga fëmija më i vogël Kruz, me të cilin u ngjit në skenë dhe u falënderua për çmimin. Përndryshe, Bekam rregullisht merr bijtë e tij me vete në ngjarje të ndryshme, më çka ai konfirmon atë që ka thënë kohët e fundit, që fëmijët e tij gjithmonë janë në rend të parë.

Të nominuar për të fituar këtë çmim ishin edhe ylli i Miami Heat, basketbollisti Dwyane Wade, tenistja amerikane Serena Williams dhe lojtari i bejsbollit, Brian Wilson.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *