Home / Lajme / Rajon / Fillon edicioni i tretë “Dancing with the Statrs”

Fillon edicioni i tretë “Dancing with the Statrs”

20 shkurt-Janë ftuar edhe Bleona Qereti, aktori Blerim Destani, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Big Mama, Adelina Tahiri e Ermal Fejzullahu, por pjesëmarrja e tyre ende nuk është konfirmuar

Tiranë- Sipas mediumeve shqiptare, fillon edicioni i tretë “Dancing with the Stars”, që organizohet nga televizioni Vizioni Plus. Do të marrin pjesë mjaft emra të njohur të estradës nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia.

Në mesin e pjesëmarrësve që e kanë konfirmuar ardhjen janë edhe Dren Abazi, Afërdita Dreshaj, Bujar Kapexhiu, Anjeza Maja, kurse këto ditë, sipas portalit gazetës Standard, ftesa i është dërguar edhe Elvana Gjatës.

Janë ftuar edhe Bleona Qereti, aktori Blerim Destani, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Big Mama, Adelina Tahiri e Ermal Fejzullahu, por pjesëmarrja e tyre ende nuk është konfirmuar

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *