Home / Sport / Hart nuk largohet nga Siti

Hart nuk largohet nga Siti

“Është një kohë shumë emocionuese për të qenë një lojtar i Siti”, tha 24-vjeçari në faqen zyrtare të klubit.

Xho Hart thotë se nuk ka asnjë shans për ta lënë Mançester Sitin.
“Është një kohë shumë emocionuese për të qenë një lojtar i Siti”, tha 24-vjeçari në faqen zyrtare të klubit. “Unë nuk mund ta mendoj veten duke qenë diku tjetër, te Siti me të vërtetë ndjehem si në shtëpi. Ndihem shumë i privilegjuar që jam pjesë e kësaj skuadre”.
“Unë kam marrë shumë dashuri nga ky klub, mënyra se si ne jemi duke ecur përpara dhe tifozët ka qenë fantastike me mua që nga dita e parë”.
“Kur kam nënshkruar nga Shrusbëri, kisha për qëllim të bëhem Nr. 1 këtu dhe unë u përgatita dhe ia arrita”.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *