Home / Sport / Macja e zezë, vizitë në “Kamp Nou”

Macja e zezë, vizitë në “Kamp Nou”

Macja e zezë, vizitë në “Kamp Nou” .

Në minutën e 36-të të takimit Barcelona-Real Sociedad ka ndodhur një ngjarje mjaft e veçantë pasi një mace e zezë ka hyrë në fushë dhe ka vrapuar nga njëra anë në tjetrën të stadiumit. Nëse për tifozët kjo ka qenë diçka e çuditshme dhe humoristike, mediat pro Reali të Madridit kanë ironizuar menjëherë duke thënë se sipas bestytnisë që shoqëron macen e zezë, këtë sezon katalanasit nuk fitojnë asgjë pasi i ka mallkuar dikush dhe do t’i ndjekë tersi.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *