Home / Lajme / Maqedoni / Motra therrë me thikë vëllain pas një zënke në Tearcë

Motra therrë me thikë vëllain pas një zënke në Tearcë

21 shkurt-Kur djali i dhunshëm ka nisur të rrahë nënën e tij, në konflikt ka ndërhyrë motra e tij. Ajo ka marrë thikën dhe ka therrë vëllain e saj. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rastit

Pas një zënke familjare në fshatin Tearcë të Tetovë, motra ka therrur me thikë vëllain e saj.

Sipas informacioneve policore, paraprakisht ka ndodhur një zënkë midis djalit dhe nënës në shtëpinë e tyre ku po jetonin. Kur djali i dhunshëm ka nisur të rrahë nënën e tij, në konflikt ka ndërhyrë motra e tij. Ajo ka marrë thikën dhe ka therrë vëllain e saj. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rastit

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *