Home / Lajme / Rajon / Një dashnor anglez për Anjeza Shahinin

Një dashnor anglez për Anjeza Shahinin

21 shkurt-Historia e tyre është ruajtur me fanatizëm të madh nga këngëtarja dhe rrethi i saj i ngushtë i miqve. Mirëpo ashtu siç dikur ka kënduar e ndjera Anita Bitri: “Një dashuri nuk mund të mbetet anonim” edhe kjo histori nisi të përflitet dhe të dalë në shesh.

Këngëtarja prej disa kohësh është duke përjetuar një histori të bukur dashurie me një djalosh simpatik.

Djaloshi që ka bërë për vete këngëtaren quhet Pol dhe është një qytetar anglez. Pol prej kohësh jeton në Shqipëri, ku edhe është njohur me Shahinin.

Historia e tyre është ruajtur me fanatizëm të madh nga këngëtarja dhe rrethi i saj i ngushtë i miqve. Mirëpo ashtu siç dikur ka kënduar e ndjera Anita Bitri: “Një dashuri nuk mund të mbetet anonim” edhe kjo histori nisi të përflitet dhe të dalë në shesh.

Kështu, të afërm të këngëtares sigurojnë që nuk bëhet fjalë për një histori kalimtare, por tepër serioze. Kjo është e para histori dashurie e publikuar për Anjeza Shahinin.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *