Home / Lajme / Rajon / Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës

Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës

14 shkurt-Në Gjykatën e Rrethit Tropojë edhe pse e mbuluar nga dëbora, është krijuar një “tunel” në mënyrë që të mos pengohet puna dhe shqyrtimi i çështjeve të vijojë normalisht. Gazeta Panorama na sjell fotot e kësaj situate.

Reshjet e dëborës kanë vënë në vështirësi çdo aspekt të jetës normale të qytetarëve në ato zona ku ajo tashmë ka të gjithë “pushtetin” në dorë. Por ka disa zhvillime të cilat nuk duan të pengohet nga ajo.

Një tentativë të tillë, për ti bërë ballë trashësisë së saj, që ka arritur në mbi 2 metra, është bërë në Tropojë.

Në Gjykatën e Rrethit Tropojë edhe pse e mbuluar nga dëbora, është krijuar një “tunel” në mënyrë që të mos pengohet puna dhe shqyrtimi i çështjeve të vijojë normalisht. Gazeta Panorama na sjell fotot e kësaj situate. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *