Home / Lajme / Maqedoni / Viktima e katërt nga i ftohti në Maqedoni

Viktima e katërt nga i ftohti në Maqedoni

15 shkurt-jo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj dhe se sipas dëshmive të para, vdekja ka pasuar nga i ftohti. Trupi i pajetë i viktimës është gjetur nga vëllai i saj, i cili po bashkëjetonte në të njejtën shtëpi.

Në Maqedoni sot u regjistrua viktima e katërt që humbi jetën nga acari i ftohtë, informon agjencia e lajmeve INA.

Siç bëhet e ditur, personi i ndjerë është 59 vjeçarja R.S, nga fshati Mrshevc i Shkupit, i cili humbi jetën mbrëmë nga i ftohti.

Ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj dhe se sipas dëshmive të para, vdekja ka pasuar nga i ftohti. Trupi i pajetë i viktimës është gjetur nga vëllai i saj, i cili po bashkëjetonte në të njejtën shtëpi.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *