Home / Lajme / Maqedoni / Kryesia qendrore e PDSH-së nesër në mbledhje të jashtëzakonshme

Kryesia qendrore e PDSH-së nesër në mbledhje të jashtëzakonshme

8 mars-Kryesia qendrore e Partisë Demokratike Shqiptare dhe Kryetarët e degëve të partisë nesër, do të mbajnë mbledhje në selinë qendrore të partisë në Tetovë.Kjo mbledhje thirret pas vrasjes së dy shqiptarëve në Gostivar si dhe rrahjeve të përditshme të shqiptarëve, bejne te ditur nga PDSH-ja.

Kryesia qendrore e Partisë Demokratike Shqiptare dhe Kryetarët e degëve të partisë nesër, do të mbajnë mbledhje në selinë qendrore të partisë në Tetovë.Kjo mbledhje thirret pas vrasjes së dy shqiptarëve në Gostivar si dhe rrahjeve të përditshme të shqiptarëve, bejne te ditur nga PDSH-ja.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *