Home / Sport / Altin Lala, dy vjet me Bayern Munichun

Altin Lala, dy vjet me Bayern Munichun

Futbollisti nënshkroi dje pasdite në zyrat e Bayernit të Munichut.

Altin Lala do të jetë një futbollisti i Bayernit të Munichut duke filluar nga 1 qershori i këtij viti, kohë kur i përfundon kontrata me klubin e Hannoverit. Futbollisti nënshkroi dje pasdite në zyrat e Bayernit të Munichut. Ai do të luajë për ekipin e dytë të këtij klubi. Në të gjitha rastet, Lala në përfundim të kësaj marrëveshjeje do të bëhet një trajner i ekipeve të moshave të Bayernit të Munichut. Futbollisti do të jetojë vetëm në Munich vitin e parë për shkak të shkollës së fëmijëve të tij dhe më pas me të do bashkohet e gjithë familja.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *