Home / Lajme / Maqedoni / Bashkoju gjeneratës së Flamurit

Bashkoju gjeneratës së Flamurit

18 prill-Në këtë aktivitet festiv do të marrin pjesë yjet e estradës shqiptare: Grupi më i njohur muzikor ELITA 5, Selami Kolonja, Bajramali Idrizi, Besiana Memedi, Nita Zenuni, Betime Zylali, Arta Memeti dhe artistë të njohur të estradës muzikore shqiptare

Universiteti Shtetëror i Tetovës prej 17 prill – 22 prill 2012 në Sheshin ILIRIA në Tetovë do ta prezantojë ofertën akademike për studentët e ardhshëm në vitin akademik 2012/2013.
Në kuadër të agjendës promovuese, më 19 prill 2012, ora 19:00 në Sheshin ILIRIA në Tetovë, USHT për maturantët, studentët dhe të gjithë qytetarët organizon koncert artistik.
Në këtë aktivitet festiv do të marrin pjesë yjet e estradës shqiptare: Grupi më i njohur muzikor ELITA 5, Selami Kolonja, Bajramali Idrizi, Besiana Memedi, Nita Zenuni, Betime Zylali, Arta Memeti dhe artistë të njohur të estradës muzikore shqiptare

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *