Home / Lajme / Maqedoni / Kim Kardashian ka te dashur shqiptar

Kim Kardashian ka te dashur shqiptar

13 prill-Tani nuk mund të flas shumë për të dhe as për emrin e tij, them se është një shqiptar nga Kosova, po kaloj mirë me të, dhe jemi të lumtur. Kam mësuar shumë gjëra për Kosovën dhe shpresoj që shumë shpejt ta vizitoj këtë vend”, ka thënë Kardashian.

Bukuroshja superseksi Kim Kardashian duket se është dashuruar me një shqiptar nga Kosova!

Mediat e huaja bëjnë me dije një deklaratë të Kardashian.

Tani nuk mund të flas shumë për të dhe as për emrin e tij, them se është një shqiptar nga Kosova, po kaloj mirë me të, dhe jemi të lumtur. Kam mësuar shumë gjëra për Kosovën dhe shpresoj që shumë shpejt ta vizitoj këtë vend”, ka thënë Kardashian.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *