Home / Lajme / Maqedoni / Grabitje e dhunshme në një familje në Gradec

Grabitje e dhunshme në një familje në Gradec

31 maj-Policia është informuar për rastin menjëherë përmes një thirrje telefonike, mirëpo gjatë mbërritjes në vendin e ngjarjes, grabitësit ishin zhdukur. Ekipet policore pas kryerjes së ekspertizës kanë nisur hetimet dhe kapjen e autorëve.

Persona të maskuar mbrëmë kanë hyrë në një shtëpi në fshatin Gradec, ku kanë rradhur pronarin e shtëpisë dhe fëmijët e tij dhe më pas kanë kryer grabitje.

Sipas policisë, grabitësit e dhunshëm kanë hyrë në shtëpi dhe pas dhunës së ushtruar kanë grabitur gjësendet e arit, paratë, mallra teknike dhe gjësende të tjera me vlerë.

Policia është informuar për rastin menjëherë përmes një thirrje telefonike, mirëpo gjatë mbërritjes në vendin e ngjarjes, grabitësit ishin zhdukur. Ekipet policore pas kryerjes së ekspertizës kanë nisur hetimet dhe kapjen e autorëve.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *