Home / Sport / Spanja thjeshtë me Serbinë, Maqedonia e ndal CR7

Spanja thjeshtë me Serbinë, Maqedonia e ndal CR7

Portugalia është ndalur në miqësoren me Maqedoninë në terrenin vendas. 0 me 0 ishte rezultati i kësaj ndeshje, ndërsa Ronaldo nuk arriti të shënoj dhe të udhëheqë Portugalinë drejtë fitores. Ronaldo në këtë takim luajti 73 minuta.

Spanja ka fituar miqësoren me Serbinë me rezultat 2 me 0. Golat për spanjollët u shënuan në pjesën e dytë të takimit. Adrian realizoj të parin në minutën e 64 ndërsa Cazorla 10 minuta më vonë realizoj nga penalltia për 2 me 0.

Portugalia është ndalur në miqësoren me Maqedoninë në terrenin vendas. 0 me 0 ishte rezultati i kësaj ndeshje, ndërsa Ronaldo nuk arriti të shënoj dhe të udhëheqë Portugalinë drejtë fitores. Ronaldo në këtë takim luajti 73 minuta.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *