Home / Lajme / Maqedoni / Bashkimi Demokratik për Integrim sot e shënon 10-vjetorin e themelimit

Bashkimi Demokratik për Integrim sot e shënon 10-vjetorin e themelimit

5 qershor-Bashkimi Demokratik për Integrim sot e shënon 10-të vjetorin e themelimit, me rastin e të cilit kryetari Ali Ahmeti organizon pritje solemne.

Bashkimi Demokratik për Integrim sot e shënon 10-të vjetorin e themelimit, me rastin e të cilit kryetari Ali Ahmeti organizon pritje solemne.

Për pjesëmarrje në këtë solemnitet i bëhet thirrje të gjithë anëtarëve, aktivistëve, simpatizantëve dhe votuesve të BDI-së.

Evenimenti do të mbahet në hapësirat e “Kurshumli Han” në Shkup me fillim në orën 19:00

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *