Home / Lajme / Botë / Russell Brand do të martohej sërish, pavarësisht martesës së dështuar

Russell Brand do të martohej sërish, pavarësisht martesës së dështuar

19 qershor-“Për momentin jam i lirë, por dal me vajza. Dhe po, do të isha martuar përsëri”, ka deklaruar Russell për Mirror dhe me këtë ka nxitur thashethemet që është martuar përsëri dhe si vajzë te mundshme mediet e huaja e përshkruajnë moderatoren, Emily Hartridge

Edhe pse për momentin i lirë, Russell Brand nuk e fsheh që është duke dalë me vajza të tjera duke e shijuar lirinë e tij. Pavarësisht martesës së dështuar me Katy Perry nuk e refuzon idenë e një martese tjetër.

Pas një viti martesë Russell Brand (37) ka deklaruar se si nuk mendon më të përdorë aftësitë e tij joshëse. Megjithatë, disa muaj më vonë komiku ka ndërruar mendje dhe ka vazhduar me të vjetrën. Thotë që e ka marrë veten pas ndarjes me bashkëshorten Katy Perry (27) dhe ka vazhduar më tej. Pavarësisht asaj që martesa e tij me këngëtaren nuk ka pasur sukses, Russell ka pohuar që nuk do ta kishte problem për t’u martuar përsëri.

“Për momentin jam i lirë, por dal me vajza. Dhe po, do të isha martuar përsëri”, ka deklaruar Russell për Mirror dhe me këtë ka nxitur thashethemet që është martuar përsëri dhe si vajzë te mundshme mediet e huaja e përshkruajnë moderatoren, Emily Hartridge

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *