Home / Lajme / Rajon / Sheila Haxhiraj fituese e X Factor Albania

Sheila Haxhiraj fituese e X Factor Albania

Sheila doli fituese e kësaj gare. Ajo ka nënshkruar kontratën me producentë të njohur botëror “Berman Brother”.

Është mbajtur mbrëmë nata finale e X Factor Albania dhe fituese e kësaj gare doli Sheila.

Në këtë garë kishin mbetur vetëm tre finalistë: Xhesika, Kristo dhe Sheila.

E para e cila u eliminua në finale ishte Xhesika, duke lënë kështu në garë për fituesin Kriston dhe Sheilan.

Sheila doli fituese e kësaj gare. Ajo ka nënshkruar kontratën me producentë të njohur botëror “Berman Brother”.

Të ftuar special në natën e mbrëmshme ishin këngëtari Ardian Bujupi dhe Genta Ismajli

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *