Home / Lajme / Maqedoni / Humbin Llap-topin në Tetovë

Humbin Llap-topin në Tetovë

Dy banorë të Kosovës, nga komuna e Kaçanikut, të shtunën në mbrëmje kanë humbur kompjutorin e tyre Llap-Top, të markës Del i vendosur në çantë të zezë.

Dy banorë të Kosovës, nga komuna e Kaçanikut, të shtunën në mbrëmje kanë humbur kompjutorin e tyre Llap-Top, të markës Del i vendosur në çantë të zezë.
Ata kanë qenë të ulur në parkun para qendrës për kulturë në Tetovë në momentin kur e kanë humbur Llap-Topin. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20.00 të mbrëmjes, me ç`rast ata rastin e kanë paraqitur edhe në polici.Bashkë me kompjutorin e humbur kanë qenë edhe hard-disqet dhe kabllot.Personat që kanë denoncuar rastin në fjalë kanë njoftuar se në kompjutorin e tyre kanë pasur materiale të tyre private ndërsa presin që policia të mer masa për rastin në fjalë.
Per informata ne tel
070 538 946.

Vërejtje:Çdo tekst I huazuar nga kjo web faqe duhet të citohet ose të shënohet komplet adresa e web faqes (www.tvkoha.tv). Në të kundërtën do të meren masa ligjore ndaj atyre që marrin lajme nga kjo web faqe dhe nuk e tregojnë burimin.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *