Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë:Incident në një pishinë

Tetovë:Incident në një pishinë

7 gusht-Për shkak të kësaj erdhi deri te një zënkë verbale prej ku personi identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur nga organet e policisë ka plagosur me thikë R.B.-në në dorën dhe këmbën e majtë. Të plagosurit menjëherë i është dhënë ndihma mjeksore në Spitalin Klinik të Tetovës, kurse policia po punon për zbardhjen e plotë të rastit

mituri tetovar është shpuar me thikë nga një person i panjohur pasi e ka lagur me uji në një pishinë në fshatin Zhelinë të Tetovës.
Bëhet fjalë për 17 vjecarin R.B, i cili derisa është hudhur në uji e ka lagur me uji personin e panjohur, poashtu vizitor i kësaj pishine.

Për shkak të kësaj erdhi deri te një zënkë verbale prej ku personi identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur nga organet e policisë ka plagosur me thikë R.B.-në në dorën dhe këmbën e majtë. Të plagosurit menjëherë i është dhënë ndihma mjeksore në Spitalin Klinik të Tetovës, kurse policia po punon për zbardhjen e plotë të rastit

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *