Home / Sport / Balotelli mund të konsumojë duhan nëse shënon gola

Balotelli mund të konsumojë duhan nëse shënon gola

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, i ka thënë Mario Balotellit se mund të vazhdojë me pirjen e duhanit, por me kusht që të shënojë gola.

Edhe pse nuk i pëlqen shprehia e sulmuesit të tij, strategu italian ka hequr dorë nga përpjekjet për t’ia ndalur duhanin.

“Nuk është problemi im. Nëse Mario dëshiron të konsumojë duhan, është problemi i tij. Por nëse dëshiron mendimin tim, është më mirë që të heqë dorë”.

“Mirëpo, nëse pi 10 cigare në ditë dhe shënon nga dy gola në secilën ndeshje, atëherë është edhe më mirë”, ka theksuar Mancini për The Mirror.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *