Home / Lajme / Maqedoni / Bleona shkarkon sigurimin

Bleona shkarkon sigurimin

12 shtator-Ndërkohë që Bleona ka zbuluar se është fanse e grupit të njohur nga Tetova Elita 5, madje ajo theksoi me ata ka një miqësi të madhe dhe ka pasur bashkëpunime mjaftë të suksesshëm në karrierën e saj. Por Bleona, edhe pse po bën tashmë një karrierë në SHBA, theksoi se nuk e ka harruar të këndojë edhe në shqip dhe do të vazhdojë të këndojnë në gjuhën amtare.

Bleona Qerreti me sigurim të ri personal. Pas skandalit të fundit ku ajo ishte incizuar fshehtas duke u zhveshur në një nga prapaskenat e koncertit, këngëtarja e njohur shqiptare ka vendosur që t’i jap fund bashkëpunimit me sigurimin e mëparshëm dhe të angazhojë sigurim tjetër po ashtu nga Shqipëria. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja gjatë qëndrimit të saj në Tetovë ku po zhvillon parapërgatitjet për koncertin e saj që do të zhvillohet më 15 shtator në sheshin “Iliria”.

Ajo ka thwnw se asnjëherë nuk do të pranonte të pozonte nudo por ka fansat e saj qw e pwrkrahin dhe njwherit kwngwtarja wshtw shprehur se videoja wshtw bojkotuar nga njerwzit. Bleona, duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve tha se ndjehet mirë që sërish është në Tetovë, pasi që siç tha ajo, ky qytet është i pashmangshëm për artistët shqiptarë. Bleona u shpreh se i ka miq të gjithë shqiptarët e tjerë që bëjnë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës por nënvizoi se nuk ka bashkëpunim profesional me ata, transmeton TV KOHA.

Ndërkohë që Bleona ka zbuluar se është fanse e grupit të njohur nga Tetova Elita 5, madje ajo theksoi me ata ka një miqësi të madhe dhe ka pasur bashkëpunime mjaftë të suksesshëm në karrierën e saj. Por Bleona, edhe pse po bën tashmë një karrierë në SHBA, theksoi se nuk e ka harruar të këndojë edhe në shqip dhe do të vazhdojë të këndojnë në gjuhën amtare.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *