Home / Lajme / Maqedoni / Fakulteti Ekonomik Ljubljanë prezantim në Tetovë

Fakulteti Ekonomik Ljubljanë prezantim në Tetovë

19 shtator-Ju fton të merrni pjesë në prezantimin
e vitit akademik 2012/2013 të:
· STUDIMEVE TË MAGJISTRATURËS
në Maqedoni (Shkup)
· STUDIMEVE DERIDIPLOMIKE, MAGJISTRATURËS
DHE DOKTORATURËS në Slloveni
· SEMINAREVE TË SPECIALIZUARA DHE
AKADEMIVE BIZNESORE TË KOMPANIVE

Univerziteti Shtetëror – Republika e Sllovenisë
Fakulteti Ekonomik – Ljubljanë
Ju fton të merrni pjesë në prezantimin
e vitit akademik 2012/2013 të:
· STUDIMEVE TË MAGJISTRATURËS
në Maqedoni (Shkup)
· STUDIMEVE DERIDIPLOMIKE, MAGJISTRATURËS
DHE DOKTORATURËS në Slloveni
· SEMINAREVE TË SPECIALIZUARA DHE
AKADEMIVE BIZNESORE TË KOMPANIVE
Prezantimi do të mbahet:Te Enjten
Tetovë (Komuna e Tetovës, salla e mbledhjeve)
Ora 13.00.
Prezantues:
-prof. d-r Metka Tekavcic,
drejtoresh e programit.

e-mail: cisef@skopjefair.com.mk

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *