Home / Lajme / Maqedoni / Fatmir Besimi me ueb faqe?

Fatmir Besimi me ueb faqe?

13 shtator -.Kështu që tashmë është aktivizuar edhe një ueb faqe me foton e Ministrit aktual të mbrojtjes Fatmir Besimi www.fatmirbesimi.com. Në këtë ueb faqe të re nuk jepen detaje se pse është aktivizuar por vetëm me opcion për të mbushu formularin.

Fatmir Besimi me ueb faqe?

Sa më shumë që afrohen zgjedhjet lokale të vitit 2013 aq më shumë po shtohen zërat për emrat e mundshëm që do të garojnë për postin e kryetarit të komunës së Tetovës nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim.Kështu që tashmë është aktivizuar edhe një ueb faqe me foton e Ministrit aktual të mbrojtjes Fatmir Besimi www.fatmirbesimi.com. Në këtë ueb faqe të re nuk jepen detaje se pse është aktivizuar por vetëm me opcion për të mbushu formularin. Ndoshta edhe kjo forma për të treguar seriozitetin që ka Ministri aktual I mbrojtjes për të qenë kandidat për kryetar komune. Deri më tash nuk ka asnjë reagim për këtë ueb faqe dhe kush mund të jetë administratorë I saj, por emri I Besimit është përfolur shumë nëpër media si kandidat partisë shqiptare në pushtet.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *