Home / Sport / Guardiola: Nuk rikthehem për një vit

Guardiola: Nuk rikthehem për një vit

Pep Guardiola shuan të gjithë zërat mediatikë, duke theksuar se do të respektojë vendimin e marrë pak kohë më parë kur deklaroi se dëshironte të qëndronte për të paktën një vit larg futbollit.

Pep Guardiola shuan të gjithë zërat mediatikë, duke theksuar se do të respektojë vendimin e marrë pak kohë më parë kur deklaroi se dëshironte të qëndronte për të paktën një vit larg futbollit.

Ish tekniku i Barcelonës, siguron se gjatë këtij sezoni do të vazhdojë të jetojë në New York ku shton se ka nisur një jetë të re bashkë me familjen e tij.

Gjatë një konference bamirësie në Meksikë, nuk hodhi poshtë mundësinë që një ditë të ulet në stolin e Milanit apo Man. United, por nënvizoi se për momentin ndihet i lumtur dhe nuk mendon për asgjë tjetër.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *