Home / Lajme / Maqedoni / Në sheshin Iliria në Tetovë kontrolle falas me rastin e Ditës ndërkombëtare të Zemrës

Në sheshin Iliria në Tetovë kontrolle falas me rastin e Ditës ndërkombëtare të Zemrës

29 shtator-Parlamenti studentor i USHT-së, së bashku me studentët e Fakultetit të Shkencave të Mjekësisë, me rastin e Ditës ndërkombëtare të Zemrës, më 29.09.2012 (e shtunë), prej orës 08.00 deri në ora 13.00, në sheshin Iliria, do të vendosin stenda, në të cilat do të zhvillohen kontrolle falas me moton “Kontrollo zemrën, ruaje shëndetin”,

Parlamenti studentor i USHT-së, së bashku me studentët e Fakultetit të Shkencave të Mjekësisë, me rastin e Ditës ndërkombëtare të Zemrës, më 29.09.2012 (e shtunë), prej orës 08.00 deri në ora 13.00, në sheshin Iliria, do të vendosin stenda, në të cilat do të zhvillohen kontrolle falas me moton “Kontrollo zemrën, ruaje shëndetin”, ndërsa në ora 11.00, do të fillojë Marshi studentor, duke filluar nga hapësira para Rektoratit deri në qendër të qytetit.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *