Home / Sport / Alvarez shkëmbim me Walcott?

Alvarez shkëmbim me Walcott?

Interi është duke e menduar një shkëmbim të jashtëzakonshëm me Arsenalin për lojtarët Ricky Alvarez dhe Theo Walcott.

Interi besohet se po planifikon që të përfitojë nga interesimi i Arsenalit për Alvarez, në mënyrë që të bisedojë për një marrëveshje shkëmbimi me Walcott.
Kontrata e anësorit anglez skadon në qershor dhe ai ende nuk ka rinovuar me Arsenalin.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *