Home / Sport / Arsenali nis bisedat për Llorenten

Arsenali nis bisedat për Llorenten

Arsenali ka kontaktuar me Athletic Bilbao për të filluar bisedat rreth transferimit të Fernando Llorente.

Marca shkruan se menaxheri Arsene Wenger ka biseduar me Athletic dhe ka kërkuar të informohet nëse edhe ndonjë klub tjetër interesohet për 27-vjeçarin, duke çuar në spekulime se ai është i gatshëm të mposhtë këdo.

Olivier Giroud po e rimerr veten pas një fillimi jo të mirë të sezonit, por ka frikë se Robin Van Persie nuk është zëvendësuar në mënyrë adekuate këtë sezon – me Llorenten që shihet si një zgjidhje e mundshme.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *