Home / Sport / Fitojnë PSG e Porto

Fitojnë PSG e Porto

Paris Saint Germain ka fituar me rezultat 2-0 si mysafir i Dinamo Zagrebit në ndeshjen e vlefshme për Grupin A.

Zlatan Ibrahimovic (33’) dhe Jeremy Menez (43’) i dhanë fund takimit që në pjesën e parë.

Në ndeshjen tjetër të këtij grupi, Porto ka fituar me rezultat 3-2 kundër Dynamo Kyivit.

Porto regjistron rekord prej tri fitoresh dhe ka nëntë pikë në krye të Grupit A, ndërsa PSG në vend të dytë ka gjashtë pikë.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *