Home / Sport / Ibra i zhgënjyer me disfatën nga Porto

Ibra i zhgënjyer me disfatën nga Porto

Zlatan Ibrahimovic ka shfaqur pakënaqësinë pasi skuadra e tij Paris Saint-Germain u mposht 1-0 nga Porto në Estadio Dragao në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Jam shumë i zhgënjyer me rezultatin. Personalisht, do të duhej të kisha bërë më shumë për të ndihmuar ekipin tim të nxjerrë rezultat tjetër”.

“Në këtë moment nuk jam në nivel, në të cilin do të ndryshoja. Kjo ndeshje ishte 50-50. Me pak fat do të mund të kishim fituar”, ka thënë Ibra për L’Equipe.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *