Home / Sport / Iniesta: Ishim me fat ndaj La Corunas

Iniesta: Ishim me fat ndaj La Corunas

Andres Iniesta thotë se Barcelona ishte me fat që arriti të fitojë 5-4 ndaj Deportivo La Coruna.

Ne kemi mundur ta mbyllim ndeshjen që në pjesën e parë, por Depor është e rrezikshme dhe ata na shkaktuan shumë probleme në mbrojtje”.

“Ne nuk jetojmë me ndjenjën se fituam një ndeshje të vështirë. Ne duhet të mësojmë shumë gjëra nga kjo ndeshje”, ka thënë Iniesta për faqen zyrtare të klubit.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *