Home / Sport / Kagawa: Nuk kam qenë aq i mirë

Kagawa: Nuk kam qenë aq i mirë

Mesfushori i Manchester United, Shinji Kagawa, thotë se ai ende po i përshtatet Ligës Premier.

“Të jem i sinqertë, nuk besoj se ende e kam betonuar vendin tim në ekip. Nuk ka as një ndeshje në të cilën mund të jem i kënaqur me mënyrën se si luajta gjatë 90 minutave. Ende mendoj se kam nevojë për kohë për t’u adaptuar”.

“Është fat për çdo lojtar që luan një klub të madh dhe unë përpiqem të nxjerr anët pozitive”, ka thënë Kagawa.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *