Home / Sport / Kaka: Po e rifitoj besimin e Mourinhos

Kaka: Po e rifitoj besimin e Mourinhos

Mesfushori i Real Madridit, Kaka, ndjen se ai është duke e rifituar besimin e trajnerit Jose Mourinho, pas problemeve të tij me formën dhe me lëndimet.

“Mendoj se jam në drejtim të duhur. Të mërkurën unë tregova se puna që kam bërë është shpaguar dhe se po e rifitoj besimin e trajnerit”.

“Dhe kjo është ajo për të cilën kam shpresuar gjithmonë. Unë dua që të fitoj besimin, të luaj më shumë dhe dalë ngadalë gjërat do të kthehen aty ku e kanë dhe vendin”, ka thënë Kaka.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *