Home / Sport / Messi dhe Ronaldo janë nga një tjetër planet

Messi dhe Ronaldo janë nga një tjetër planet

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë fjalë të mira për dy yjet e ‘el Clasicos’, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Barcelona dhe Los Blancos barazuan me rezultat 2-2, ndërsa golat e skuadrave të tyre i shënuan dy futbollistët më të mirë në botë.

“Messi dhe Ronaldo janë nga një planet tjetër. Dua që futbollisti im të fitojë, mirëpo ata të dy janë fantastikë”.

“Si trajner, jam kënaqur me sfidën. Ishte një ndeshje e shkëlqyer dhe rezultati nuk është vendosur deri në momentin e fundit. Të gjithë janë kënaqur me ndeshjen, po ashtu”, ka thënë portugezi.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *