Home / Sport / Milani i interesuar për Ashley Cole

Milani i interesuar për Ashley Cole

Gjiganti italian, Milani, besohet se është shumë i interesuar për shërbimet e mbrojtësit të majtë të Chelseat, Ashley Cole.

Sportmediaset shkruan se Guardiola, pas bisedimeve me Gallianin e ka urdhëruar këtë të fundit që të sjellë një listë lojtarësh esenciale që ai ta fillojë punën.

Kontrata aktuale e Cole skadon në janar dhe Chelsea ende nuk ka shfaqur interesim për t’ia rinovuar, ndërsa shprehia e MIlanit për të transferuar lojtarë mbi 30 vjeç bën që anglezi të jetë pranë kuq e zinjve.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *