Home / Sport / Mourinho: Barca ka filluar të harrohet

Mourinho: Barca ka filluar të harrohet

Jose Mourinho beson se Barcelona nuk është më shembull për t’u ndjekur në futboll, pasi ata u mposhtën nga Real Madidi në La Liga dhe nga Chelsea në Ligën e Kampionëve.

“Mendoj se ka ardhur koha kur njerëzit kanë filluar të flasin më pak për Barcelonën, dhe njerëzit nuk janë duke tentuar të bëjnë krahasime me ta”.

“Pse njerëzit do të flisnin për Barcën? Real Madridi është kampion i Spanjës, dhe Chelsea kampion i Evropës. Barcelona nuk është asnjë kampion për momentin”, ka thënë Mourinho për France Football.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *