Home / Sport / Neymari, ose te Barca, ose te Reali – thotë vëllai

Neymari, ose te Barca, ose te Reali – thotë vëllai

Vëllai i adaptuar i yllit brazilian Neymar, ka pohuar se sulmuesi do të kalojë te Real madridi ose Barcelona në të ardhmen e afërt.

“Nuk e di nëse ai do të luajë për Barcelonën apo Real madridin, por të dyja ekipet janë shumë të mira. Janë ekipet më të mira në botë dhe ai së shpejti do të shkojë në Europë”, ka theksuar Amacio, që jeton me Neymar.
Neymar kërkohet me ngulm nga Barcelona, Real Madridi dhe shumë klube të tjera evropiane dhe deri në këtë moment nuk ka pasur asgjë konkrete për të ardhmen e tij.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *